записване на преддипломен стаж

Тук може да питате и коментирате за лекции, купони, асистенти и всичко останало, което ви интересува
ShaoKahn
нов потребител
нов потребител

записване на преддипломен стаж

Мнение от ShaoKahn »

Искам да попитам някой,който е запознат,при положение че съм завършил семестриално вече,ако се получи така че след септемврийската и ликвидационната сесия имам невзет изпит,повтарям ли нещо,или просто чакам другия юни?
Azazel
потребител
потребител

Мнение от Azazel »

В Пловдив, ако не си взел клиника и на последната поправителна сесия, повторяш годината барабар с чисто нов норматив.
ShaoKahn
нов потребител
нов потребител

Мнение от ShaoKahn »

така е по правилник,но всъщност май...е само на хартия,виждал ли си някой да повтаря след като е завършил последния семестър
DSS
нов потребител
нов потребител

Мнение от DSS »

В такъв случай, колега ShaoKahn, не виждам повод за притеснение.
Пък и се предполага, че щом си съвестен студент и си стигнал до 5-ти курс , не би трябвало да се получават подобни ситуации от рода на прекъсване или повтаряне. :)
Успех с изпитите :)
Аватар
EXeCuTiOnER
чест потребител
чест потребител

Мнение от EXeCuTiOnER »

За жалост, вече не е необходимо да си съвестен студент, за да стигнеш до 5-ти курс ...
Search And Destroy !!!
DSS
нов потребител
нов потребител

Мнение от DSS »

Абсолютно съм съгласна !
ShaoKahn
нов потребител
нов потребител

Мнение от ShaoKahn »

dannynceto написа:В такъв случай, колега ShaoKahn, не виждам повод за притеснение.
Пък и се предполага, че щом си съвестен студент и си стигнал до 5-ти курс , не би трябвало да се получават подобни ситуации от рода на прекъсване или повтаряне. :)
Успех с изпитите :)
Работата е там,че досега почти не са ме късали...и съм стигал най-много до поправка
5 курс обаче,реших да си разделя изпитите 4 за сега и 2 за септември,и ...ми излезнаха криви сметките,лош късмет,маалко заяждане...и от се получи така че сега имам 4 изпита за септеври,никога не съм бил от тези....влачещите и затова въпреки че не съм виждал някой да прекъсва...искам да питам какво става в случая
Аватар
EXeCuTiOnER
чест потребител
чест потребител

Мнение от EXeCuTiOnER »

Нищо не става, колега. Явяваш си се докато ги вземеш. Не съм чувал някой да е добре подготвен и да го късат всеки път, ако не говорим за лична вражда. Не е важно каква оценка имаш или от кой път си си взел изпита, важно е какво си научил и как го прилагаш в практиката си.
Search And Destroy !!!
ShaoKahn
нов потребител
нов потребител

Мнение от ShaoKahn »

Това е така,проблема е ,че септември положението такова че единия ден си на хирургия,след 2 дена си на ортодонтия...,на третия ден на нещо друго,да не говорим ако има дублиране.Но това е лесно,аз имам акъл и ще науча..
Оргомния проблем е че ми трябва 2 клас кавитет за амалгама и ендодонтско и ако не намеря съм скъсан,дори да съм минал всичко
Srock112
нов потребител
нов потребител

Re: записване на преддипломен стаж

Мнение от Srock112 »

Здравейте, имам завършен 3ти курс, някой предлага ли стаж?
Публикувай отговор